To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca inżynieryjna, techniczna w Sochaczew.

Mlodszy Serwisant

Grupa Zibi to polska firma z 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślić wizerunek naszych klientów.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SERWISANT

Miejsce pracy: Sochaczew

Twoje zadania:

  • Naprawa serwisowych towarów, produktów,
  • Wypełnianie dokumentów serwisowych,
  • Obsługa programu serwisowego

Jesteś osobą, która posiada:

  • Dużą chęć i motywację do nauki w zawodzie serwisanta,
  • Sprawność manualną,
  • Cierpliwość, dokładność i rzetelność,
  • Nastawienie na samorozwój i ciągłą chęć doskonalenia.
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)!

Co zapewnimy Tobie:

  • Ciekawą pracę wśród ludzi wspólnie budujących kulturę organizacyjną w oparciu o nasze wartości
  • Stabilne zatrudnienie - na umowę o pracę i pełen etat
  • Pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego - uczestnictwo zarówno w szkoleniach wewnętrznych,

jak i zewnętrznych

  • Pakiet świadczeń:
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość przystąpienia do karty sportowej Multisport na preferencyjnych warunkach
  • Zniżki na zakup całego asortymentu Grupy Zibi - aż do 40%!
  • program sugestii pracowniczych, zgłaszasz pomysł otrzymujesz Bon Sodexo

Nasze rekrutacje są dwuetapowe, najpierw zobaczysz się z potencjalnym Kierownikiem, a w drugim etapie spotkasz się z zespołem, z którym możliwe, że będziesz współpracował/a.

Brzmi interesująco? Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku?

Koniecznie prześlij do nas swoje CV!

  • Dodane o 18:13, 12 października 2020
  • Wyświetleń:728
  • ID ogłoszenia: 629856755

Ogłoszenia użytkownika Monika